رویدادها

نمایندگان صنعت نساجی، پوشاک و برندسازی در دیدار با رئیس اتاق ایران، بر اهمیت تقویت فرهنگ برندسازی به ویژه در این حوزه با هدف احیای جریان صادرات پوشاک کشور، تأکید کردند.
Read More...

رونمایی از پروژه ارزیابی برند

در جریان نهمین رویداد تقدیر از چهره های ماندگار صنعت ریتیل، برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری ایران که هرسال توسط ماهنامه تجارت طلایی برگزار میگردد، جناب آقای دکتر علیرضا صفاری، رئیس انجمن نشان های تجاری پوشاک ایران از پروژه…

دید و بازدید اتحادیه ها و انجمن های صنعت پوشاک کشور

دید و بازدید اتحادیه ها و انجمن های صنعت پوشاک کشور در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ به میزبانی انجمن نشان های تجاری پوشاک ایران در کافه درسا با حضور بیش از ۶۰ نفر از صاحبین کسب و کار و فعالین صنعت پوشاک کشور برگزار شد.

تفاهم نامه همکاری انجمن نشان های تجاری پوشاک ایران و گروه تجارت طلایی

انجمن نشان های تجاری پوشاک ایران و گروه تجارت طلایی در راستای اهداف مشترک ايجاد و گسترش همفكري و همكاري هاي صنفی – رسانه ايی – آموزشی و پژوهشی فيمابين تفاهم نامه همکاری امضا نمودند.

اولین دورهمی شورای عالی برندهای پوشاک ایران

این مراسم با حضور اعضای این شورا، صاحبان برندهای بزرگ، فعالان و کارشناسان صنعت مد و پوشاک در تاریخ 25 خردادماه سال 1400 برگزار شد. برنامه با خوش آمد گویی الهام زایجانی مشاور اجرایی شورای عالی برندهای پوشاک به این ترتیب آغاز شد؛ قرار…